Nieuwsbrief
Meld u aan voor onze nieuwsbrief:

Gastenboek
Echt handig en warm die mof-tas van jou! Ik ben ... lees meer >>
01-02-2012

Goedenavond Vivian, Vandaag mijn etui koeienhuistasje ontvangen ! Top ! Dank ... lees meer >>
26-01-2012

Bedankt voor mijn leuke sleutel hanger, ik ben net even ... lees meer >>
10-10-2011

Plaats een bericht >>


Custom made prijs op aanvraag

Een tas ontworpen en gemaakt met daarin verwerkt uw eigen ideeen...Wij denken graag met u mee! Hiervoor moet u wel een afspraak maken met het Atelier.

002_osci_bea70_rz.jpg de tas op de afbeelding is gemaakt voor `Onze` Koningin Beatrix ter ere van haar 70e verjaardag. Titel: herinneringen heel dicht bij je dragen met in de tas verwerkt een deel van een schilderij (Paul Kerrebijn) met  Prins Claus alswel haar geliefde hond.

Neem contact op met OSCI per mail: vivian@osci.nl of telefoon 0654218490

Bij een custom made tas rekenen we € 45,00 extra. Bovenop het model dat u kiest ( prijzen via de site. Voorbeeld een tas die op de site staat voor € 150,00 + 45,00 voor custom made = € 195,00) Voor eventueel zelf ingebrachte stoffen, leer, afbeeldingen  etc. kunnen we geen reduktie geven.

Na het eerste persoonlijke gesprek in ons atelier gaan we voor u aan de slag. In dit gesprek bespreken we het model en vragen u o.a. hoe u een tas draagt en voor welke gelegenheid deze wordt gemaakt. Ook vragen we u wat u belangrijk vindt aan het interieur van de tas. extra vakjes zijn bij een custom made tas ook mogelijk.

U betaalt de helft vooruit. Bij aflevering excl. verzendkosten  het resterende bedrag. U kunt er ook voor kiezen de tas zelf op te halen.

 

 


 


4 seizoenen

4 seizoenen

In opdracht gemaakt. De wens ...
 
€ 350,00
  
Afther wedding bag

Afther wedding bag

In opdracht gemaakt. Wens van ...
 
€ 300,00
  
Clutch met logo

Clutch met logo

Clutch met eigen logo. ...
 
€ 55,00
  
Tas van leer met afbeelding

Tas van leer met afbeelding

Custom made tassen van ...
 
€ 175,00
  
Verjaardags tas

Verjaardags tas

Wil je ook een ...
 
€ 175,00
  
mannen-tas

mannen-tas

Opdracht: bedenk een stoere ...
 
€ 375,00
  


foto`s klant en osci tas >>